Ügyfélkapcsolati munkatárs

A Study in Hungary igazgatóság Stipendium Hungaricum csoportjába ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk nemzetközi felsőoktatási program megvalósításához!

A munkakör augusztustól tölthető be határozott idejű munkaszerződéssel, ami megegyezés alapján meghosszabbítható.
A munkavégzés helye: Budapest VII. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • általános információ nyújtása e-mailen és telefonon a pályázó intézmények és hallgatók számára a programról;
  • általános információ nyújtása érdeklődő külföldi hallgatók számára e-mailen és telefonon a beutazásról, vízumügyintézésről, a magyar felsőoktatásról, képzési kínálatról, a megélhetési költségekről;
  • ösztöndíjasok magyarországi tartózkodásához kapcsolódó ügyintézés;
  • a csoport adminisztratív támogatása;
  • a program és a Study in Hungary honlapjainak frissítése.

Téged keresünk, ha:

  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel;
  • kiválóan kommunikálsz szóban és írásban, magyarul és angolul egyaránt;
  • terhelhető vagy, jó konfliktuskezelési készség, szolgáltatói attitűd jellemez.

Előnyt jelent, ha:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezel;
  • idegennyelvű ügyfélszolgálati munkavégzés terén szereztél tapasztalatot;
  • van nemzetközi mobilitási tapasztalatod;
  • ismersz egyéb idegen nyelvet (francia, spanyol, arab, orosz, portugál, kínai, indiai).

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • értékteremtő és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk;
  • a betanulást minden kollégánk segíti;
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az egyéni sikereket is elismerjük;
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk;
  • küldetésünk a fejlődés és a tanulás támogatása;
  • modern belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk;
  • a próbaidőt követően heti 2-3 nap home office lehetőséggel támogatjuk a munka és magánélet közti egyensúly fenntartását;
  • rugalmas cafeteria rendszert kínálunk.

Jelentkezni – bruttó fizetési igénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzzal és magyar nyelvű motivációs levéllel – 2024. július 31-ig tudsz.

A beérkező jelentkezéseket folyamatosan bíráljuk el.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)