Pályázati referens (Stipendium Hungaricum)

A Study in Hungary igazgatóság Stipendium Hungaricum csoportjába pályázati referens munkatársat keresünk nemzetközi felsőoktatási program megvalósításához!

A pozíció akár azonnal, heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • pályáztatáshoz kapcsolódó tevékenységek, mint
  • adatbázis kezelés, statisztikák, jelentések készítése,
  • hallgatói pályázatok kezelése (formai és szakmai bírálatok koordinációja, döntés előkészítés),
  • pályázók, küldő partnerek, külképviseletek támogatása,
  • a program megvalósulásának hazai ellenőrzése,
  • angol nyelvű honlap, tájékoztató anyagok készítése;
  • ösztöndíjas ügyintézés;
  • kuratóriumi előterjesztések készítése;
  • tájékoztató előadások tartása angol és magyar nyelven.

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú végzettséggel, vagy legalább 3 év hasonló munkakörben, illetve felsőoktatási területen szerzett tapasztalattal rendelkezel;
  • aktívan legalább középfokon kommunikálsz angolul (szóban és írásban egyaránt);
  • az irodai alkalmazásokat (word, excel, power point, outlook) készségszinten használod;
  • terhelhető vagy, jó a konfliktuskezelési és problémamegoldó készséged;
  • szívesen dolgozol csapatban;
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban és
  • szolgáltatói attitűd jellemez.

Előnyt jelent:

  • a felsőfokú angol nyelvtudás;
  • az idegennyelvű ügyintézői munkatapasztalat;
  • a nemzetközi mobilitási tapasztalat;
  • egyéb idegennyelv ismerete (francia, spanyol, arab, orosz, portugál, kínai, indiai).

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • értékteremtő és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk;
  • a betanulást minden kollégánk segíti;
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az egyéni sikereket is elismerjük;
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk;
  • küldetésünk a fejlődés és a tanulás támogatása;
  • modern belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk;
  • a próbaidőt követően heti 2-3 nap home office lehetőséggel támogatjuk a munka és magánélet közti egyensúly fenntartását;
  • rugalmas cafeteria rendszert kínálunk.

Jelentkezni – bruttó fizetési igénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzzal és magyar nyelvű motivációs levéllel – 2024. július 31-ig tudsz.

A beérkező jelentkezéseket folyamatosan bíráljuk el.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)