Elemző és monitoring munkatárs

A Study in Hungary igazgatóságra Elemző és monitoring munkatársat keresünk nemzetközi felsőoktatási program megvalósításához!

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel, akár azonnali kezdéssel betölthető.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • az ösztöndíjprogramok megvalósítását és a döntéselőkészítést támogató elemzések készítése, tendenciák kimutatása;
  • az ösztöndíjprogramok megvalósításával összefüggő statisztikák, kimutatások összeállítása;
  • részvétel programértékelési és monitoring feladatokban;
  • korszerű prezentációs és adatvizualizációs technikák alkalmazása az elemzések eredményeinek bemutatása során;
  • részvétel kutatások támogatásában;
  • program- és kutatási eredmények kommunikációjában való részvétel;
  • szakmai egyeztetéseken, konferenciákon az Igazgatóság képviselete;
  • aktív részvétel a munkakörhöz kapcsolódó folyamatok kialakításában, optimalizálásban;
  • szoros együttműködés a társcsoportokkal.

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú társadalomtudományi végzettséggel,
  • erős MS Excel ismeretekkel,
  • felsőfokú angol nyelvtudással és
  • legalább 3 év kapcsolódó munkatapasztalattal rendelkezel;
  • készségszinten használsz statisztikai programokat (pl. SPSS);
  • az egyéb MS Office szoftvereket (Word, Outlook) gyakorlottan használod;
  • ismered a korszerű riportkészítési és adatvizualizációs alkalmazásokat;
  • analitikus, logikus gondolkodás,
  • jó problémamegoldó és priorizálási készség,
  • precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs és együttműködési készség jellemez.

Előnyt jelent, ha:

  • ismered a magyarországi felsőoktatási szektort;
  • kutatásokban szereztél tapasztalatot;
  • részt vettél nemzetközi oktatási ösztöndíjprogram megvalósításában.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • értékteremtő és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk;
  • a betanulást minden kollégánk segíti;
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az egyéni sikereket is elismerjük;
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk;
  • küldetésünk a fejlődés és a tanulás támogatása;
  • modern belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk;
  • a próbaidőt követően heti 2-3 nap home office lehetőséggel támogatjuk a munka és magánélet közti egyensúly fenntartását;
  • rugalmas cafeteria rendszert kínálunk.

Jelentkezni – bruttó fizetési igénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzzal és magyar nyelvű motivációs levéllel – 2024. július 31-ig tudsz.

A beérkező jelentkezéseket folyamatosan bíráljuk el.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)