Adatelemző és monitoring munkatárs

A Study in Hungary igazgatóság Adatelemző és monitoring csoportjába nemzetközi felsőoktatási program megvalósításához munkatársat keresünk!

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel, akár azonnali kezdéssel betölthető.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • az ösztöndíjprogramok megvalósításával összefüggő statisztikák, kimutatások, riportok összeállítása;
  • részvétel programértékelési, elemzési és monitoring feladatokban;
  • az ösztöndíjprogramokban részt vevő felsőoktatási intézmények pénzügyi beszámoló adatainak ellenőrzése, validálása, az ellenőrzési mechanizmus módszereinek fejlesztése, automatizmusok kialakítása;
  • adatbázisok naprakészen tartása;
  • adatfrissítés és -tisztítás, adatellenőrzés, az adattisztítás módszereinek fejlesztése, automatizmusok fejlesztése;
  • korszerű prezentációs és adatvizualizációs technikák alkalmazása az elemzések eredményeinek bemutatása során;
  • szakmai egyeztetéseken, konferenciákon az Igazgatóság képviselete;
  • aktív részvétel a munkakörhöz kapcsolódó folyamatok kialakításában, optimalizálásban;
  • szoros együttműködés a társcsoportokkal.

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú végzettséggel,
  • erős MS Excel ismeretekkel,
  • korszerű riportkészítési és adatvizualizációs alkalmazási ismeretekkel rendelkezel;
  • az egyéb MS Office szoftvereket (Word, Outlook) gyakorlottan használod;
  • középfokú, aktív angol nyelvtudásod és
  • legalább 3 év kapcsolódó munkatapasztalatod van;
  • analitikus gondolkodás, problémamegoldó készség és nagy mennyiségű adat kezelésének képessége,
  • logikus gondolkodásmód és precíz munkavégzés,
  • az adatok elemzésének és értelmezésének készsége,
  • jó kommunikációs és együttműködési készség, valamint szolgáltatói attitűd jellemez;
  • terhelhető vagy és jó priorizálási képességgel rendelkezel.

Előnyt jelent

  • a magyarországi felsőoktatási szektor ismerete;
  • részvétel nemzetközi oktatási ösztöndíjprogram megvalósításában.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • értékteremtő és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk;
  • a betanulást minden kollégánk segíti;
  • nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az egyéni sikereket is elismerjük;
  • a megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk;
  • küldetésünk a fejlődés és a tanulás támogatása;
  • modern belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk;
  • a próbaidőt követően heti 2-3 nap home office lehetőséggel támogatjuk a munka és magánélet közti egyensúly fenntartását;
  • rugalmas cafeteria rendszert kínálunk.

Jelentkezni – bruttó fizetési igénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzzal és magyar nyelvű motivációs levéllel – 2024. július 31-ig tudsz.

A beérkező jelentkezéseket folyamatosan bíráljuk el.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)