Adminisztrátor

Adminisztrátort keresünk Egyedi támogatások és pályázatok projektirodánkba

A pozíció teljes munkaidős állásban, a munka törvénykönyve szerint, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.

A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Az állás betölthető: Megegyezés szerint, akár azonnal.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • Különböző, hazai finanszírozású projektekhez kapcsolódó munkatervek, jelentések, beszámolók elkészítésének adminisztratív támogatása,
  • projektet érintő külső és belső ellenőrzésekkel, auditokkal, egyéb látogatásokkal kapcsolatos ügyviteli feladatok ellátása,
  • ellenőrzési megállapítások, intézkedési tervek nyilvántartása, teljesítésének nyomonkövetése,
  • egyéb – a programok és a szervezeti egység egészét érintő – ügyviteli feladatok elvégzése, a projektvezető munkájának támogatása:
    • beérkező és kimenő levelek iktatása, iktatóprogram kezelése, szkennelés, postázás
    • a pályáztatási folyamat adminisztratív támogatása
    • szerződésekkel kapcsolatos ügyintézés
    • adatbázisok és nyilvántartások kezelése
    • dokumentáció és adminisztráció kézben tartása.

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlat,
  • affinitás az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt,
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés,
  • monotónia tűrés, precizitás.

Előnyt jelent:

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • pályázatokkal kapcsolatos ügyintézésben szerzett tapasztalat.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Bérigényét tartalmazó önéletrajzát folyamatosan, legkésőbb 2022.január 5-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)