Pályázati referens munkatárs – Idegennyelvi koordinációs csoport (angol nyelvterület)

A Tempus Közalapítvány Nyelvtanulási Igazgatóságának Idegennyelvi koordinációs csoportja angol nyelvterületre pályázati referens munkatársat keres

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
A pozíció betöltése: 2021. november 15-től

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • A Külföldi Nyelvtanulási Program projektjeihez kapcsolódó szakmai és adminisztrációs folyamatok támogatása
  • Pályázati tanácsadás, konzultáció
  • Rendszeres kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • Rendszeres kapcsolattartás a támogatott pályázókkal
  • Beérkező pályázatok formai és szakmai bírálata
  • Írásbeli, szóbeli és esetenként személyes kapcsolattartás a programban résztvevő országok kultúrintézeteivel, nyelvi intézeteivel, egyetemeivel és nyelviskoláival
  • Projektek szakmai és pénzügyi nyomon követése
  • Közreműködés szakmai beszámolók és statisztikák elkészítésében magyar és angol nyelven
  • Részvétel a hazai és külföldi intézményeknek szóló információs és támogató rendezvények szervezésében és lebonyolításában
  • A projektek hatékony működését támogató útmutatók, kiadványok készítése magyar és angol nyelven
  • Ügyviteli rendszerekben a projektek főbb adatainak rögzítése és frissítése

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább C1 szintű angol nyelvtudás
  • MS Office szoftverek (Word, Excel, Outlook) magabiztos kezelésének készsége
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • Affinitás az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt
  • Elemzőkészség, analitikus gondolkodás, precizitás
  • Proaktív, kommunikatív, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség

Előnyt jelent:

  • Nonprofit, illetve pályázatkezelő szervezetnél szerzett munkatapasztalat
  • projektmenedzsment ismeretek
  • utazási tapasztalat
  • érdeklődés az európai és hazai oktatáspolitikai irányok iránt
  • jó előadókészség, Prezi, MS Powerpoint ismerete
  • az angolon kívül német, vagy francia nyelv ismerete
  • online kommunikációs eszközök rendszeres alkalmazása

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2022.01.05-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)