Ifjúsági pályázati referenst keresünk

Erasmus+ ifjúsági pályázatokat kezelő csoportunkba pályázati referens munkatársat keresünk.

A munkakör teljes állásban, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnal.

A munkavégzés helye: Budapest

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • Erasmus+ pályázatok adminisztrációja, döntések előkészítése és kapcsolattartás a pályázókkal.
  • Kapcsolattartás az Erasmus+ program pályázati szakértőivel, közreműködés a szakértők kiválasztásában, a szakértői munkával kapcsolatos értékelésben.
  • Résztvétel a helyszíni ellenőrzésben, az ellenőrzések megszervezésében, lebonyolításában.
  • Közreműködés az Erasmus+ programnak és pályázati kategóriáinak népszerűsítését célzó információs tevékenységek, képzések megszervezésében, lebonyolításában.
  • Résztvétel módszertani és információs kiadványok kidolgozásában, a pályázók számára konzultációs alkalmak, pályázati tanácsadás biztosításában.
  • Résztvétel a program munkatervének és éves jelentésének, beszámolóinak elkészítésében.
  • Résztvétel a pályázati kategóriához kapcsolódó nemzetközi találkozókon, valamint a külföldi megkeresések, képzési felhívások kezelésében.
  • Közreműködés a programokon részt vevők kiválasztásában, felkészítésében, illetve számukra képzések / találkozók szervezésében.
  • Közreműködés a programban részt vevő szervezetek képzésében és rendszeres tájékoztatásában.

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú az angol nyelvtudása szóban és írásban,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • MS Office szoftvereket (Word, Outlook, Excel) magas szinten használja,
  • megbízható és felelősségteljes a munkájában,
  • a problémák megoldására törekszik.

 Előnyt jelent:

  • nonprofit, illetve pályázatkezelő szervezetnél szerzett munkatapasztalat,
  • a Fiatalok Lendületben Programban vagy az Erasmus+ programban pályázói, projektmegvalósítói, résztvevői és/vagy külső szakértői tapasztalat,
  • az Erasmus+ Ifjúsági Programiroda által koordinált ifjúsági képzéseken szerzett tapasztalat, Youthpass tanúsítvány,
  • az Európai Szolidaritási Testület elnevezésű európai uniós kezdeményezés ismerete,
  • a német vagy a francia nyelv ismerete.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk .

Magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, de legkésőbb 2018. február 28-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)