Kommunikációs munkatárs - felsőoktatási marketing

A Tempus Közalapítvány munkatársat keres azonnali kezdéssel kommunikációs munkatárs munkakörbe, 1 éves határozott idejű munkaviszonyra (hosszabbítási lehetőséggel).

Az új munkatárs fő feladata a Tempus Közalapítvány kommunikációjának támogatása a következő területeken:

  • a nemzetközi felsőoktatási ösztöndíjprogramok népszerűsítése,
  • a magyar felsőoktatási intézmények nemzetköziesítését, nemzetközi versenyképességét támogató tevékenységekhez kapcsolódó kommunikáció.

Feladatok:

  • a Közalapítvány által kezelt felsőoktatási ösztöndíjprogramokat érintő kommunikációs akciók kidolgozása és végrehajtása,
  • egyetemi kampányok szervezése,
  • hírek, cikkek, tájékoztató anyagok írása magyar és angol nyelven, különböző stílusokban,
  • tartalomkészítés közösségi média felületekre, honlapra,
  • adatgyűjtések, háttéranyagok készítése,
  • szakmai rendezvények, műhelyek, képzések szervezése,
  • előadások tartása,
  • hirdetések szervezése,
  • kapcsolattartás és kapcsolatépítés partner intézményekkel,
  • ad hoc kommunikációs feladatok.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • nonprofit marketing terén (vagy hasonló területen) szerzett, legalább 2 éves munkatapasztalat,
  • kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban is),
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • kiváló íráskészség,
  • gyakorlatias hozzáállás,
  • kreativitás,
  • önállóság,
  • interkulturális érzékenység.

Előnyt jelent:

  • a felsőoktatás szereplőivel való kommunikációban szerzett tapasztalat,
  • nemzetközi/interkulturális közegben szerzett tapasztalat.

Magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével, legkésőbb 2017. november 28-ig a http://www.tka.hu/allas oldalon.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)