Pénzügyi adminisztrátor munkatársat keresünk

A Tempus Közalapítvány pénzügyi monitoring csoportja pénzügyi monitoring adminisztrátor munkatársat keres.

A pozíció teljes munkaidős (heti 40 óra), 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
Az állás betölthető: 2017. augusztus elejétől

Főbb feladatok:

  • Ellenőrzések adminisztratív előkészítése és nyomonkövetése
  • Pénzügyi és szakmai dokumentumok, szerződések iktatása, rendszerezése, határidők nyomonkövetése
  • bírálati és ellenőrzési folyamatok naprakész vezetése adatbázisban
  • Ellenőrzési jegyzőkönyvek, emlékeztetők, kiértesítő levelek készítése
  • Belső határidők követése, az ellenőrzési folyamatra fordított időtartamok monitorozása
  • Helyszíni ellenőrzések, rendezvények és tárgyalások megszervezése
  • Kimutatások, statisztikák összeállítása

Elvárásaink:

  • érettségi;
  • legalább 2 év adminisztratív irodai munkatapasztalat;
  • magas szintű MS Office szoftverismeret (Word, Excel, Outlook);
  • precizitás;
  • jó kommunikációs és íráskészség;
  • megbízható, felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • kiváló együttműködési készség.

Előnyt jelent:

  • pályázatkezelésben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem, cafetéria juttatás,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és jó irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével folyamatosan, legkésőbb 2017. július 30-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)