Ügyfélkapcsolati munkatárs

A Tempus Közalapítvány ügyfélkapcsolati munkatársat keres.

A Tempus Közalapítvány az Emberi Erőforrások Minisztériuma felügyelete alatt működő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező, közhasznú pályáztató szervezet, amely az általa kezelt programokon keresztül a legnagyobb mértékű mobilitást bonyolítja le Magyarországon, képzéseket nyújt az EU támogatások felhasználása témakörében, illetve tudásközpontszerepet tölt be.

A Tempus Közalapítvány Study in Hungary egysége magyar és idegen nyelvű ügyfélkapcsolati munkatársat keres nemzetközi felsőoktatási program megvalósításához.

A pozíció heti 40 órás, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: május közepe

Főbb feladatok:

  • általános információ nyújtása e-mailen és telefonon,
  • a pályázó intézmények és hallgatók számára a programról,
  • általános információ nyújtása érdeklődő külföldi hallgatók számára e-mailen és telefonon,
  • a beutazásról, vízumügyintézésről,
  • a magyar felsőoktatásról, képzési kínálatról,
  • megélhetési költségekről,
  • a csoport adminisztratív támogatása,
  • a program honlapjának és a Study in Hungary honlap frissítése.

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség,
  • felsőfokú, aktív angol nyelvtudás,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyarul és angolul is,
  • terhelhetőség, jó konfliktuskezelési készség, szolgáltatói attitűd.

Előnyt jelent:

  • idegennyelvű ügyfélszolgálatos munkatapasztalat,
  • nemzetközi mobilitási tapasztalat,
  • francia vagy spanyol vagy arab vagy orosz (portugál, kínai, hindi) nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét 2017. június 2-ig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)