Informatikai referenst keresünk

A Tempus Közalapítvány informatikai csoportja informatikai referenst keres

A pozíció heti 40 órás, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése: legkorábban 2017. áprilisától, megegyezés szerint

Főbb feladatok:

  • a TKA által használt rendszerek informatikai támogatása;
  • munkahelyi számítógépek, berendezések, perifériák felügyelete, karbantartása;
  • eszközkezelés;
  • helpdesk ügyek naprakészen tartása;
  • IT folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok /dokumentáció készítése;
  • tesztelés (külső és belső fejlesztések).

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség;
  • min. 1 éves IT területen szerzett tapasztalat;
  • középszintű angol nyelvtudás.

Alapvető készségek:

  • kiváló kommunikációs készség;
  • kiváló előadói készség;
  • proaktív, önálló és csapatban történő felelősségteljes munkavégzés;
  • MS Windows operációs rendszerek magas szintű ismerete;
  • MS Office programok magas szintű ismerete;
  • adatbázisok (Access, MySQL, MS SQL) magas szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség;
  • rendszergazdai tapasztalatok;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra
  • támogató munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények
  • stabil szervezeti háttér.

Magyar nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2017. március 19. 24 óráig várjuk.

Benyújtott álláspályázataival kapcsolatban az allas@tpf.hu email címen érdeklődhet.
(Erre az email címre kérjük NE küldjön önéletrajzot, jelentkezést, mert azt adatvédelmi okokból nem fogadhatjuk, azaz meg kell semmisítenünk.)