Pályázati adminisztrátort keresünk

Feladataink bővülése miatt pályázati adminisztrátorokat keresünk

A pozíció heti 40 órás, 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.
A munkavégzés helye: Budapest
A pozíció betöltése megegyezés szerint, de azonnal is lehetséges.

Főbb feladatok:

  • beérkező és kimenő levelek iktatása, iktatóprogram kezelése, szkennelés, postázás,
  • pályázatok formai ellenőrzése,
  • támogatási szerződések ügyintézése,
  • adatbázisok és nyilvántartások kezelése,
  • dokumentáció és adminisztráció kézben tartása,
  • irattárazás,
  • emlékeztetők készítése,
  • közreműködés rendezvények megszervezésében .

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség,
  • kiváló íráskészség,
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlat; kiemelkedő táblázatkezelési ismeretek,
  • affinitás az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt,
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés, csapatmunka,
  • monotónia tűrés, precizitás,
  • problémamegoldó készség, megoldásra törekvés.

Előnyt jelent:

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat,
  • felsőoktatási intézményben szerzett munkatapasztalat,
  • felsőfokú/felsőoktatási szakképesítés,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Fényképpel ellátott magyar nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2017. január 15-ig honlapunkon várjuk.